منو
ورود کاربران
نام کاربری

رمز عبورفراموشی رمز عبور
ثبت نام درسایت
اخبار
آخرین محصولات
این برنامه روی کدام سیستم عامل ها نصب می شود؟

تمامی نرم افزارهای شرکت آریا اعم از نرم افزارهای رستورانی , فروشگاهی , آرایشگاهی و بازرگانی در تمامی نسخه ها بر روی سیستم عامل های 32بیتی ویندوزXP ، Vista، Seven و روی سیستم های 64 بیتی Vista و  Seven قابل نصب است.مشخصات زبان برنامه نویسی و پایگاه داده چیست؟

نرم افزار های آریا با زبان های برنامه نویسی Visual Basic و #C طراحی شده که با پایگاه داده (SQL (2000 , 2003 , 2005  به صورت کامل کار می کند.تمامی گزارشات نرم افزارهای فروش آریا با نرم افزار کریستال ریپورت طراحی شده است که توسط کاربر قابل تغییر می باشد و می توان در این گزارشات لوگو و اطلاعات کاربر ثبت گردد.


برای نصب برنامه آریا چه برنامه ها و ابزارهایی پیش نیاز می باشد؟

برنامه آریا با توجه به اینکه کلیه وسایل جانبی(pos)  را پشتیبانی می کند دارای کامپوننت های مختلفی می باشد که تمامی آنها در داخل فایل set up برنامه قرار دارد و فقط کافیست فایل set  up را از سایت شرکت و یا از CDهایی که تکثیرشده و در دسترس عموم می باشد، اتبیاع نموده و اقدام به نصب آن نمایید. برای نصب پایگاه داده می توانید فایل set up آن را از سایت شرکت دانلود کرده  و یا از داخل CDهای اتوران اجرا نمایید، به صورتیکه SQL Server به صورت کامل و بدون نمایش هیچ پیغامی نصب و اجرا می گردد.فرق نرم افزار آزمایشی با نرم افزار اصلی چیست؟
نرم افزار آزمایشی بدون گرفتن کد از شرکت قادر به کارکردن با امکانات نسخه ویژه بوده و حتی می توان امکانات سایر نسخه ها را نیز در نرم افزار مشاهده نمود. تنها محدودیتی که برای استفاده از آن وجود دارد، یکماه بودن و تعداد سندهای ثبتی حداکثر 1000مورد می باشد.


بعد از گذشت یک ماه از نصب برنامه آزمایشی چه اتفاقی می افتد؟
در طول یک ماه با هر بار اجرای برنامه تعداد و سندهای سپری شده و تعداد روزهای باقیمانده نمایش داده شده و سپس بعد از سی روز نرم افراز از کار می افتد و پیغامی مبنی بر از کار افتادن و نیز صفحه کد جدید باز می شود و برای راه اندازی مجدد آن یا باید کد جدید از شرکت گرفته شود(فعلا شرکت سیاستی را برای دادن کد مجدد در این حالت ندارد) و یا باید لیسانس نرم افزار از شرکت یا نمایندگان خریداری گردد.


صفحه اول صفحه قبل
1 2 3
صفحه بعد صفحه آخر Page 1 of 3 تعداد رکورد : 12